dario bros cover

CVDV Squad – Dario Bros.

„Dario Bros.“ to drugi po „Polityce“ singiel CVDV Squad, duetu w skład którego wchodzą producent CJ Viann i raper Dario Vargas. Utwór jest gatunkowym zlepek wszystkiego, co można usłyszeć w muzyce klubowej wzbogacony o rap Dario Vargasa. Teledysk to hołd oddany złotej dekadzie lat 90′ w którym roi się od popkulturowych cytatów.

CJ Viann (Maciej Molewski) – współzałożyciel zespołu Snowman oraz Ligi Polskich Bittów. DJ poznańskiej sceny klubowej początku nowego Millenium, producent remiksów i autor muzyki dla produkcji telewizyjnych, teatralnych i reklamowych. Jego poprzednie reworki wydawane pod nazwą CJ Viann meets… przez 20 tygodni utrzymywały się na liście przebojów Top 50 Disco w 4Fun Dance i nadal można je zobaczyć w takich stacjach telewizyjnych jak 4Fun TV, Kino Polska Muzyka czy Tune Box 360.

Dario Vargas (Darek Kulczycki) – jak każdy, szanujący się raper, znany pod wieloma a.k.a. (Sudan, Akwariusz, WNW – czyli Wychowany Na Wsi – czy Wróżka Wanda), które przylepiły się przez lata działalności muzycznej, radiowej i telewizyjnej. Na koncie ma podziemny krążek, w składzie „Asa Syni“, EP Mustafunk oraz wiele luźnych numerów pod szyldem Mahhatma oraz swoim własnym, z których część tygodniami brylowała na listach przebojów. A inne nie. Prowadził pierwszy w Wielkopolsce program telewizyjny, traktujący o kulturze hip hop. Później związany z mediami ogólnopolskimi. Bywalec wielu scen, w tym WOŚP i Woodstock.

CVDV Squad – Dario Bros.
Muzyka: CJ Viann
Słowa: Dario Vargas
Wydawca: Musicom
Projekt postaci do teledysku: Joanna Majorczyk
Animacja i postprodukcja teledysku: all DOTS
Produkcja 2019