Anna Jurksztowicz & Andrzej Piaseczny – Kochanie, ja nie wiem

Anna Jurksztowicz w duecie z Andrzejem Piasecznym. 

Singiel „Kochanie, ja nie wiem” promuje nową, jubileuszową płytę artystki.

Utwór z gościnnym udziałem Andrzeja Piasecznego pt. „Kochanie, ja nie wiem” promuje najnowszą, jubileuszową płytę Anny Jurksztowicz „Jestem taka sama”. Materiał ukaże się we wrześniu, a przygotowany został z okazji 35-lecia pracy twórczej artystki stanowiąc syntezę jej muzycznych poszukiwań łączących pop i nastrojowe melodie.

Krążek powstawał w wyśmienitym składzie profesjonalnych twórców znajdzie się na nim 14 premierowych kompozycji do muzyki Krzysztofa Napiórkowskiego i Krzesimira Dębskiego oraz tekstów Jacka Cygana, Andrzeja Saramonowicza, Michała Zabłockiego i Patrycji Kosiarkiewicz. W partiach recytowanych usłyszymy jednego z najwybitniejszych polskich aktorów Andrzeja Seweryna.

Zarówno singiel „Kochanie, ja nie wiem” jak i pozostałe utwory na płycie to melodyjny, klimatyczny, muzyczny zbiór oddający charakter i osobowość i znakomitą formę Anny Jurksztowicz, obecnej na polskiej estradzie od 35 lat.  Niesie on pasję dojrzałej, ale wciąż pełnej energii, pięknej kobiety, która dzieli się swoim talentem i wrażliwością a jako autorka wybranych tekstów osobistymi refleksjami.