Cleo – VinyLova

VinyLOVA najbardziej hitowa płyta Cleo!

Na wszystkich którzy zamówią album w przedsprzedaży czeka kolejna niespodzianka – płyta z odręcznym autografem CLEO!

 

Już 20 maja w sklepach pojawi się najdłużej oczekiwana płyta CLEO „VinyLOVA”. Czwarty album w karierze to nie tylko ugruntowanie pozycji Artystki na rynku muzycznym, ale także dowód na jej wszechstronny talent wokalny i songwriterski.  Poza największymi, ostatnimi przebojami takimi jak „Za krokiem krok”, „Kocham” czy “Bratnie dusze” w duecie z Dawidem Kwiatkowskim  (w sumie ponad 120 milionów wyświetleń na YT) na albumie znajdzie się wiele nowych propozycji – ciekawe nowoczesne brzmienia, melodyjne kompozycje.

CLEO jak zwykle nie zawiedzie swoich fanów – płyta zawiera 12 przebojowych kompozycji z żywymi  brzmieniami w klasycznym klimacie lat 40-50-60-70-80. Utrzymany jest w spójnej muzycznej stylistyce, a całość śmiało można określić jako koncept album.

Już 8 kwietnia odsłona pierwszego nowego singla  „Mniej znaczy więcej” to kompozycja promująca także film, „Detektyw Bruno” (film w kinach od 27 maja).

Specjalna niespodzianka przy zakupie CD – album został wzbogacony o naklejki ze zdjęciami, natomiast przy użyciu kodu QR, który znajduje się w książeczce płyty fani będą mogli pobrać wybrane zdjęcia CLEO oraz dedykowany filmik od Artystki

Na wszystkich którzy zamówią album w przedsprzedaży czeka kolejna niespodzianka – otrzymają płytę z odręcznym autografem CLEO

 

Tracklista:

 

1.Szyk

2.Dalej feat. Maryla Rodowicz

3.Żywioły

4.Kocham

5.Fighter

6.Poplatanie

7.Bratnie dusze feat. Dawid Kwiatkowski

8.Mniej znaczy więcej

9.Obejmij

10.Neony feat. Maryla Rodowicz

11.Number One

12.Za krokiem krok